Oferta reklamowa

Nowoczesny i efektywny: taki jest właśnie marketing w Internecie. Jeśli chcesz, aby Twoja firma nabrała rozpędu to wkrocz w cyfrowy świat razem z reklamą firmy. Sprawdź sam jak reklamuje się Twoja konkurencja i w jaki sposób korzysta z Internetu. Twoi klienci już od dawna szukając usług i produktów korzystają z wyszukiwarki internetowej!

Co możesz zrobić aby również zdobywać klientów z Internetu?

Wykorzystaj możliwości i usługi jakie Tobie oferujemy:

Pozycjonowanie stron internetowych

Dzięki pozycjonowaniu możesz się znaleźć na interesujące Ciebie słowa kluczowe, po których klienci będą widzieć Twoją firmę w Internecie. Dzięki odpowiedniej optymalizacji i promocji Twojej strony możesz się znaleźć wśród swojej konkurencji i wyprzedzić ją!

Kampanie Google AdWords

Wyszukiwarka Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką na świecie – również w Polsce mając ponad 97% udział na rynku. System reklamowy – AdWords umożliwia emisję reklam w wyszukiwarce (linki sponsorowane) oraz w witrynach partnerów zapewniając niemal 100% zasięg reklam w całym Internecie. Płacisz wyłącznie za kliknięcie!

Media społecznościowe (social media)

Twoi klienci spędzają ogromne ilości czasu przed komputerem – sprawdzając pocztę, szukając ofert i produktów oraz na portalach społecznościowych jak Facebook. Bądź tam również i Ty – to nic nie kosztuje, a pozwala docierać do obecnych klientów i ich znajomych – a to wszystko bezpłatnie.

Content marketing

Twórz wartościowe i unikalne treści, które są wyszukiwane przez potencjalnych klientów. Poradniki, baza wiedzy czy inna forma przydatnych artykułów to przyciąganie użytkowników do Twojej strony. Pamiętaj wartościowe treści wspomagają pozycjonowanie!

Nie wiesz, która usługa jest odpowiednia dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami – bezpłatnie przygotujemy ofertę dostosowaną dla Twojej firmy!